| GeorgiSiAtat a întrebat:

Bunaaaa:X:Xvreau si eu statusuri de dragoste, indiferenta. chiar suparare...Niste statusuri prin care sa pari indiferenta, dar in acelasi timp indragostita( nu vreau sa par fitoasa cu acele statusuri) plzzzzz. funda:X

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Ai vrut sa fac o piesa, am facut, nu are rost... Nu plange fiindca nu o sa mai fie ce a fost!

Barbatii sunt ca pantofii, cei frumosi te costa

Cenusareasa e dovada ca o pereche de pantofi iti poate schimba viata!

Durerea te-a maturizat, te-a pus pe gânduri.Te-a înva? at sa cite? ti printre zâmbete? i rânduri? tergi o lacrima dar nu po? i sa? tergi amintiri."

Hai pleaca-n **** mea,du-te, ca nu te mai retin.//

Imi spui ca ai inteles, si acum ti'e dor Dar sa uit cat ai gresit nu imi e usor Si cum sa te iert...am sufgletul gol...

Cautã acea persoanã care sã te facã sã zâmbesti...e suficient un zâmbet ca sã se facã luminã într-o zi întunecatã!"

Atata timp cat nu-ti pasa unde esti, nu te poti rataci

o vezi? nu e trista, chiar deloc.zambste suav, are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine.dar ea, deja nu se mai gandeste la tine

Am luat palme dupa palme, acum dau pumni înapoi

În trecut toate au disparut, o luam de la.nceput? i mergem înainte.

Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei.El are de pierdut,tu esti OK
`You are my light in the dark``You are the beating in my heart``But that is not enough``Will I ever be by your side``

`[Tot ce`am vazut]`[tot ce`am facut]`[tot ce`am simtit]`[a fost pentru ca te-am iubit]`

```Sunt doar un Om```Un viSatOr```Ce te iubeste enOrm```[]

. NiciodaTa Nu SpuNe Niciodata`. Nici IntotdeauNa`. Dar Spune`i ca il Iubesjti Ca NiciodaTa Si Pentru totdeauNa

__Imi spuneai ca sunt un inger pentru tine_sunt cuvinte care inima mi-au frant. ___acum stiu ca`n noptile senine_uneori si ingerii mai plang

Inca de mici ne naStem pentru a iUbi*Astea'S cele mai frumOase momente ale vietii*Cand Se va intampla inSa nu vei Stii*Ii vei Spune doar atat:

[]Undeva te pastrez mereu in inima mea,Sti ca nu te pot uitaa,Am sperat ca-mi vei da toata dragostea ta, Dar eu un te pot avea[]

[[De ce crezi ca daca ar fi ceva, te-as iubi mai putin?] x

`I'll be half a life until you come back :]

`[De dragul taU fac orice Si nu reGret]

____[Nu`mi spune mie ca suferi]____[Si ca treci printr`O pasa trista]____[Daca`ti plange inima dupa mine,]____[Inghite`O batista!]____`

dA rImE cOeReNtE.Te ArDE La sEnTiMeNtE. TzI sE pArE uN mIrAj. eU iTzI SpUn kA n`Ai cUrAj. iNtRa`N aNtUrAj. fAcE cE fAcE sHy Te ScOAt3 DiN pEiSaJ!

To? i Sunt în goana dpa parfumul fin de marijuana

E genull de fata.Caree te vreaaaa.Darrr.Nareeee nevoiee de tneeeeee.Nu`ti poti da seamaa.E cevaa ciudat la ea!

NUmai sunt cum eram.AkM ZAMbesc.aTuNCI pLANgeAM.am iNvatAT c iN vIataA.SUNT sj bUNE SJ rEle.sJ PesTe toATE Trec k AM pUTeRe.

uita`te atent. nu insistent.priveste dar nu aTinge...tE pot respinge! viseaza. doreste! Dar In realitate Nu Ma Poti AtIngE.

Am Intentzii Bune, Pe Bune. N`ai Tu Idee Cate Cuvinte Frumoase Pot Spune

Ce CrEzI Tu.CoNtEaZa Mai PuTiN pentru mine. OrIcUm FaC tot Ce`Mi ViNe.Nu UrMaReSc ChIaR Sa Va DiSpLaC.Dar REFUZ MeReU Sa Va FaC Pe PLAC!

totul trece. asa se spune.dar nimic nu trece fara sa lase urme!

vezi tu :-s Momentan nu`mi vine sa privesc in jur`!winking Pt ca te vad pe tine :-& si imi vine sa injur`!happy

Ai bani`? Love storylove struck`! N`ai bani`? I`m sorry`!

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme.tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

De` cate ori vad visele cum se sfarsesc.De atatea ori ma ambitionez sa reusesc`.Am drumuu`u meu si asta nu se va schimba.
se aude o vocee`! Shhh`. Speranta moare ultimaaa`!:X

Nu`s ca voi.sh` nu am fost niciodata.Nu`s ca voi.va repet inc`o data`! Nu am vrut, nu am nevoie.d mila nimanui. Prietenii care`i
am deocamdata`mi sunt destui

Cateodata Pur si simpluiti vine sa renunti. Iti vine sa pleci DRAQ si sa uiti sa mai anunti`! Ai vrea sa te ascunzi.`! Dar stii ca lumea e mica`!
Si niciodata Nu poti sa scapi de ceea ce ti`e frica`!

Oare a fost un vis`?:-s Unul interzis`?sad Era pe cale sa devina realitate.dar din pacate.Usor usor te`ai dat in spate:-

4 răspunsuri:
| GeorgiSiAtat explică:

Puteam sa caut si eu singura asa

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html