| RuxyzLOL a întrebat:

Bunnaa happy Vreau sa imi spuneti ceva. big grin laughing)

Am cateva pesrsoane pe facebook care le-am introdus ca 'persoane favorite' si imi apar tot ce posteaza ei...cum fac sa-i scot de acolo? puppy dog eyes

fundita. big grin

Răspuns Câştigător
| BuBu2006 a răspuns:

Intri in acea categorie si sus in dreapta iti apare Gestioneaza lista, dai click apoi dai pe editeaza lista! Funda?

2 răspunsuri:
| geanny14 a răspuns:

Dai pe pagina lor de facebook, apoi dai la prieteni si debifezi pe acolo... cred ca prima chestie cu " primeste notificari".

| RuxyzLOL explică:

Aaaa stai ca eu nu gaseama lista...de aia am zis. big grin Acum am gasit-o si am facut. Dar mersi. ca mi-ai raspuns :* Fundahappy