| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa faci forta in mana ce trebuie sa faci?big grin ma refer la skanderberg nu stiu daca am scris bine big grin

4 răspunsuri:
| unknownboy a răspuns:

Trebuie sa faci cu baieti mai mari si sa te lase sa tragi dar vezi sa nu tragi ca nemancatu` ca apar dureri ale incheieturii. Bafta

| yourfriend111 a răspuns:

Sfatul meu daca vrei sa fi maestru la skandenberg:
-Du-te la sala!

| Dav7id a răspuns:

Exercitii pentru antebrat foarte mult.La sala daca ai aparate pui cotul pe un scaun pui ceva moale sub cot si faci ca si cum ai face scandenberg si tragi de manerul de la aparat.Si brate umeri tongue.E solicitant scanebergul te doare cotul umarul daca faci si sala in acelasi timp dar merge, induri si ajungi unde vrei tu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era un cauciuc rotund care îl strângeai în mană, un prieten care practică sportul acesta de ani buni face 1000 de chestii dinăstea pe zi, plus antrenament la sală unde se bazează mai mult pe braţe...