| sensibilosu a întrebat:

Ca tatal si bunicul meu sunt cheli...voi fi si eu -_-?

17 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu

| ThePoet a răspuns:

Este o foarte mare posibilitate sa fi si tu, deci ai grija de parul tau, in orice caz! Spala-l calumea de fiecare data, dar nu exagera cu spalarile. Asta am inteles ca ajuta. Si la mine este exact aceeasi situatie in familie si se pare ca le-am mostenit gena pentru ca am parul destul de rarit.

| VadTot a răspuns:

Cum este parul tau in prezent?

| LoveSteps a răspuns:

Genetica dupa asta ar merge...Dar incearca sa nu te enervezi, atunci iti va cade laughing

| IgoToHellForThis a răspuns:

Nu rolling on the floor. Depinde de persoana nu cred ca vei fii CHEL.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Daca iti alegi o meserie stresanta psihic, probabil.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Daca iti alegi o meserie stresanta psihic, probabil.Sau daca esti stresat mult.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Nu,probabil că nu dar ai predispoitie la aşa ceva dar nu e 100% probabilitate să devii chel

| UnVis a răspuns (pentru ThePoet):

Deacord cu ThePoet

| 2NE1cl a răspuns:

Nu

| sensibilosu explică (pentru VadTot):

Pai, e ok... daca tatal meu si bunicul meu sunt bruneti iar eu saten...tot exista probabilitatea ca sa-mi cada?

| VadTot a răspuns (pentru sensibilosu):

Prietene te am intrebat cum arata adica cat de des il ai in prezent!

| sensibilosu explică (pentru VadTot):

Am zis ca e ok, prietene...deci inca nu is chel

| VadTot a răspuns (pentru sensibilosu):

Off cred ca te ingrijorezi prea mult si din cauza asta vei ramane fara parlaughing)Deci incearca sa nu ti mai faci atatea griji elimina stresul din viata ta! Nu l sufoca cu tot felul de substante ..geluri creme uleiuri...sampoane puternice. ingrijeste l cat mai natural..ai grija cu matreata. tunde l regulat! adica foarte des...

| Colors a răspuns:

Posibil,dar stai linistit daca e sa se intample se intampla dupa 40-50 de ani de obicei!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, dar numai dacă te însori :))
Altfel, nu văd cine ti-ar scoate peri albi si ai ajunge sa chelesti din cauza nervilor! http://www.facebook.com/....../photo.php