| Theya1703 a întrebat:

Cablu de date si cablu de conectare e acelasi?

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Deci cablul de date este pentru telefoane pentru a copia ceva(un folder, o melodie etc)din telefon in calc sau invers insa cablu de conectare se foloseste pentru a conecta telefonul la calculator! succes!

2 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Deci cablul de tate se foloseste pentru a copia ceva din telefon in calculator(un folder, o melodie, un joc, poze)sau invers insa cablul de conectare se foloseste pentru a conecta telefonul la televizor!winking

| Johnny_3038 a răspuns:

Cablu de date este pentru telefoane si de genul asta! Iar cablu de conectare tot pentru telefoate pentru TV monitoare! ai inteles? daca nu scrie pe google si cauta ca vei gasi! O zi placuta!happy