| FriendsShow a întrebat:

Calcultatorul meu e in engleza,iar tastatura nu e in romana, insa daca apas shift si butonul ' " de langa enter iese @ ..nu stiu de ce. Si nu ma descurc la control panel..nu stiu unde dau exact, ce limba!

2 răspunsuri:
| DeadManSoryn a răspuns:

Asa era si tastatura unui prieten.Asa este tastatura de origine, daca vrei cumpara alta.Nu ai ce-i face, sau intri in Control Panel-Clock Langue and Region-Region and Langue-si dupa aceea setezi tu de acolo te descurci.Asta daca ai Windows 7. Funda?

| Axys a răspuns:

Tu ai un fel de windos xp sp2... de asta e o varianta mai veche am avut si eu aceeasi problema baga un xp profesional... ca de asta ai probleme