| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat ar costa un laptop care sa aiba putin mai mult sau mai putin(preferabil mai mult) fata de urmatoarele:
OS: Windows 7 64-bit
Processor: Quad-core Intel or AMD CPU
RAM: 4GB
Graphics card: DirectX 11 Nvidia or AMD ATI card, Nvidia GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950.
Graphics card memory: 1 GB
Sound card: DirectX compatibl sound card
Hard drive: 15 GB for disc version or 10 GB for digital version
Va rog sa nu puneti preturi la vrajeala si sa fie cineva care stie...

Răspuns Câştigător
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu trebuie sa dai chiar 50-60de milioane pe un asemenea laptop. Uite aici: http://bit.ly/rNA5NH ai mai multe variante pentru preferintele tale. Toate au placi video de 1gb+ dedicat si procesor foarte puternic, minim i5 (cu unele exceptii de i3)

2 răspunsuri:
| Bullweif a răspuns:

Nu iti sare de 40 de milioane lei vechihappy da`mi un pm si o sa iti pot recomanda niste site`uri de unde sa il poti alege. Nu ti le pot da aici ca ar fi reclama.

| crystycrysty a răspuns:

Buna pai costa maxim 50 de milioane in bani vechi maxim daca vrei sa cumperi ceva bun eu am dat pe al meu 68 de milioane in bani vechi dar e foarte bun dar la cum vrei tu gasesti si la 50 de milioane pa pa.