| timioros a întrebat:

Cam cat ar costa un tattoo permanent? unul mic pe gat cu semnul infinitului ( 8 intors ).

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Majoritatea saloanelor taxeaza pe centimetri patrati si pe criteriul culorii (tatuajele color sunt ceva mai scumpe fata de cele cu gri si negru). Ceea ce vrei tu cred ar costa aproximativ 10 RON, avand in vedere urmatoarele preturi:
Tatuaj black and grey : 3, 5 ron/cmp
Tatuaj color : 4 ron/cmp
Insa depinde de marimea acestuia. In orice caz, indiferent de salon, mai mult de 20 RON eu zic ca nu se poate sa iti ia.