| Anaim a întrebat:

Cam cat costa telefonul Nokia C3 Touch and Type? De unde l-as putea cumpara? mersi

Răspuns Câştigător
| BlessMaster a răspuns:

Telefonul nou costa 723 ron si il poti cumpara la comanda de aici si eu mi am cumparat de aici tot Nokia doar ca alt model :D
http://telefonultau.eu/products/Nokia-C3%252d01-Touch-and-Type-Silver.html

2 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Http://shop.eurogsm.ro/......15270.html
739 lei la EuroGSM(magazin fizic cam in toata tara). Dar si telefonultau e o alegera buna ( e un magazin online dar are si un singur sediu fizic la Ploiesti).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumos