| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Cam ce te intreaba la spovedanie? Si daca la o intrebari gen: Am facut fapte necurate? Singur? Cu altii? De cate ori?
De unde sa stiu de cate ori ca nu le'am numaratstraight face Ii spun nu stiu si gata mnu?

3 răspunsuri:
| Puffy26 a răspuns:

Nu,preotul te intreaba doar ce pacate ai facut de la ultima spovedanie,dupa ce leai spus te mai intreaba daca mai alte pacate pe suflet, si dupaa iti spunee ca daca incerci sa nu le mai faci, si gata.nu te intreabaa ca de cate orilaughing.

| agentulagent a răspuns:

Nu... la spovedanie cand te duci trebuie sa fii pregatit tu, nu sa astepti sa te intrebe preotul

| WyvernSky a răspuns:

Buna
Ar fi bine sa-i spui ca ai facut si niste prostiuare pe-aici pe-acolo.
Nu sa-i spui de cate ori le-ai facut,pentru preot este de ajuns.El te intreaba asta si te spovedeste pentru Dumnezeu, sa-ti ierte pacatele.
Nimic altceva, si nu te tine foarte mult.
Bafta!