| poofuu a întrebat:

Daca ma intreaba la spovedanie daca mai sunt virginalaughing trebuie sa-i zic adv?big grin, ca stiu ca daca i zici ca nu mai esti face urat. adica te pune sa citesti nu stiu cate canoane nu mai ai voie sa intri nu stiu unde. chestii de ale lorlaughing

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

straight face acum intrebarea mea :de ce sa te intrebe daca esti virgina?
dupa parerea mea e putin cam.deplasat ce sa il intereseze pe el daca mai esti tu virgina. este acolo sa iti spui tu pacatele.
ar trebui sa ii zici adevarul, esti in biserica nu vad de ce ar face urat adica nu este problema lui.
poate sunt eu mai deplasata dar cum naiba sa te intrebe asa ceva straight face?

| Sოﺁℓε a răspuns:

laughing a innebunit lumea cine ti-a zis tie asta?

| FataLuiValter a răspuns:

Da,trebuei sa ii spui adevarul deoarece nu il minti pe el, il minti pe Dumnezeu.Eu sunt virgina, dar mi-am masturbat prietenul si mi-a dat sa fac 100 de matanii(asta e Canon)! E bine sa recunosti,eu am recunoscut fara nici o jena. Poti sa iti minti parintii,dar nu si pe Dumnezeu!winking Multa bafta. Si Smile,da are dreptul asta,pentru zice sa fii virgina pana la casatorie, nu e nimic deplasat, poate tie dar crede-ma asa e cel mai bine.Eu ma intrebam de ce imi mergea mi-e asa de rau.Si era din cauza acestor pacat pe care nu le-am spus.Acum le-am sus si imi merge din ce in ce mai bine:au disparut certuri,am luat note mari la scoala si multi prieteni! Deci e cel mai bine sa te intrebe daca mai esti pentru ca in plus nu are cui sa ii spuna, pentru ca tot ce ii zici tu e ca o confesiune, asa ca stai linistit!winkingSi in plus sa it ipierzi virgnitatea inainte de casatorie este un pacat destul de mare.

| poofuu explică:

Ppai acum mai nou asa intreabalaughing