| anonim2345678910 a întrebat:

Daca m-am masturbat si m-am spovedit spunand:,, Am facut fapte necurate,, e de ajuns? Trebuie sa zic ca m-am masturbat?

8 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Cainta sincera presupune sa ii spui lui Dumnezeu ce a facut si sa nu mai practici acel lucru.

| milan9 a răspuns:

Daca duhovnicul nu te-a mai intrebat despre ce este vorba inseamna ca e posibil sa fi inteles. Nu este chiar sigur, de aceea data viitoare foloseste o alta exprimare...

| Felys a răspuns:

Poti sa zici si tu ca te-ai autosatisfacut, nu ca te-ai masturbat ca prea suna urat

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Normal.Trebuie sa-i spui popii exact cum ai procedat.Altfel nu esti iertat de pacat.

| Kalla a răspuns:

Daca nu te-a intrebat ce fel de fapte cred ca e de ajuns.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Biblia arata ca e important sa îi vorbim deschis lui Dumnezeu prin rugăciune despre greşelile noastre. (Proverbele 28:13)

Cele bune!

Răspuns utilizator avertizat
| Perseverance a răspuns:

Da.O sa ajungi in iad prietene.

Sad,