| Sara2 a întrebat:

De ce unele pers de pe TPU intreaba la sfarsit "funda?" ca la unele intrebari ma intreaba cate 2 si nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| anonimgirl98 a răspuns:

Păi tu ai zis că nu ştii ce să faci şi am crezut că nu ştii cum să dai fundă. Scuze, dar aşa am înţeles. Şi e adevărat, mulţi răspund doar pentru fundă.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul despre TPU nu Dragoste si sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul despre TPU nu Dragoste si sex. Cersesc acea funda, care nu este altceva decit un fel de multumesc, de apreciere a unui raspuns.

| anonimgirl98 a răspuns:

Păi la fiecare întrebare trebuie să alegi un răspuns câştigător şi fiecare vrea să fie ales.De aceea îţi spun la sfârşit fundă, adică să alegi răspunsul lor ca fiind câştigător. Dacă vrei să dai fundă, la fiecare răspuns primit îţi apare o fundiţă pe care scrie Declară răspunsul ca fiind câştigător sau ceva de genulhappy

| Sara2 explică (pentru anonimgirl98):

Asta stiu, dar ma refeream ca cei care intreaba, zic asa de parca ar raspunde pentru funda

| BonneLess a răspuns (pentru Sara2):

Li se pare ca raspunsul dat este de funda, asa ca "isi permit" sa intrebe.

| anonimgirl98 a răspuns (pentru Sara2):

Păi tu ai zis că nu ştii ce să faci şi am crezut că nu ştii cum să dai fundă. Scuze, dar aşa am înţeles. Şi e adevărat, mulţi răspund doar pentru fundă.