| lucy1234 a întrebat:

Cam fac sa nu mai poata sa-mi trimita mesaj o persoana pe facebook?

2 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa o /il bagi la spamhappy dai la el/ea pe profil si o sa iti apara o sagetica dai pe ea si scris "raporteaza" si de acolo te descurci happy

| Lov3m3islittle a răspuns:

Il scoti de la prieteniwinking il cauti si in dreapta sus pe pagina lui iti apare amigos etc...si apoi o sageata in jos. apesi pe ea si apar mai multe tu dai pe ultima reportar/blocar(nu stiu cum apare la tine eu am facebook.ul in spaniolabig grin)... dupa ce dai pe ala iti apare o pagina cu trei chestii cancel eliminar si inca ceva dai pe eliminar si okwinking