| anonim_4396 a întrebat:

Cam in cate zile vine deodorantul Maxim, dupa ce dau comanda? Cn a comandat, in cate zile a venit? big grin
funda

1 răspuns:
| byencutza95 a răspuns:

Buna! pai trebuie sa vina in maxim trei zile lucratoare. sau depinde in ce ora esti si cum il livreaza ei. eu am primit ceva prin posta si mi s-a spus ca va veni in maxim 30 dezile, dar a venit intr-o saptamana. depinde si de cate comenzi sunt inaintea ta, dar nu cred ca e foarte mult de asteptat.