| floryyy a întrebat:

Cand apare nr.4 al revistei so hannah montana creativity collection? va rog foarte frumos sa imi spuneti?

23 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Trebuie sa zica la televizor cand apare sau la spatele revistei.

| r8driver a răspuns:

Dupa revelion.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut azi 2 dec 2009 si urmatoarea miecurea viitoare nr. 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut azi, mi-am cumparat-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut azi dar nu mi-am luat-o si sper ca ai luat-o tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut deja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca a aparut deja si trebuie sa
apara nr 5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai id-ul tau si pe mine ma cheama flori florina nicoleta in fine o colega mi-a spuns ca e si nr 10 oare e? nu stiu vai vreau nr 4 abia astept sa apare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut de mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am pe 1, 2. 3 si pe 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog spuneti-mi si mie ce contine revista nr 4 so hannah montana creativity collection ca sa stiu daca o cumpar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nr 4 5 6 7 8 9 10 11 12
apare in viecare luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce nr 3 deja a aparut? eu sunt din moldova si debia 2 a aparut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut astazi dar eu nu mi-am luat-o dar o sa mi-a iau miine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja a aparut nr 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nr 4 a aparut de mult timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare maine ha ha ha!laughing

| alexandrugeorgiana a răspuns:

Toate nr apare in fiecare miercuri

| floryyy explică:

Da, dar unele prietene au deja, deci la chioscul de ziare de la mine inca nu a aparut.Am intrebat-o pe vanzatoare dar mi-a zis sa revin in fiecare zi pentru. ca nu mai stie zilele cand apare!

| floryyy explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile. Mi-am luat azi dimineata revista.Este foarte tare!

| elena_7154 a răspuns:

Nu e cinstit eu am fost si am cumparat revista numarul 1 2 3 dar 4 nu era... dar eu o ador pe hannah pentru ca ea este miley si o ador si pe ia la fel ca si hannah montana