| anonim_4396 a întrebat:

Cand ati luat ultima palma de la parinti, si pentru CE?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Prin 2009 pentru că nu am fost cuminte.

| Sociopat a răspuns:

Am avut o discutie Ateu-Crestin cu taicamiu acum 1 an.A ajuns la concluzia ca-s satanist.Era in rampage de fanatic religios si ignora tot ce ii spuneam, i-am zis ca-i batut in cap, a venit in fata mea, a urlat la mine sa ma asez pe scaun(m-a umplut de scuipat pe fata)eu nu m-am asezat si el mi-a dat o palma.Sincer n-am simtit nimic insa dupa lovitura aveam toata partea stanga a fetei amortita si urechea imi pulsa.Cateva ore mai tarziu ne-am dus in bucatarie sa bem un pahar de vin si ne-am cerut scuze unul altuia.

| Axys a răspuns:

Buna am lat o palma atunci cand am injurat la varsta de 17 ani de atunci nu am mai injurat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciodata

| AndyLavy a răspuns:

Eram in vacanta dupa terminarea clasei a 8a. si l-am suparat pe unchimiu extrem de rau, el fiind cel care m-a crescut si a avut grija de mine, o persoana extrem de calma..deci a trebuit sa spun ceva foarte nelalocul lui, de a vrut sa imi dea una...m-a atins doar putin, dar a fost suficient.

| motan444 a răspuns:

Cred ca prin clasa a8a din cauza unei amenzi

| lalaballet a răspuns:

N-am luat niciodata