| Euletitia a întrebat:

Voi v-ati luat vreodata o palma sau o curea/nuia/bat de la parinti? Si daca da, de la cine(mama, tata sau amandi)? Fuuunda.

Răspuns Câştigător
| AnnMirele a răspuns:

Am luat la şcoală(în clasa I,pe nedrept şi la grădiniţă).De la mama, dar cel mai rău, de la tata, am primit-o cu papucul în cap, pentru că mă certam cu fratele.Eu foarte des mă bat cu frate-miu.

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu.

| greyhound a răspuns:

Daca pui intrebarea asta... inseamna ca ai mai putin de 14 ani

| HappYdaYGroparuL a răspuns:

Eu nu am luat, şi e bine. Să nu ei. Dacă tu ai luat de la cine? Şi ce-ai făcut aşa grav, de te-a bătut cu cureaua?:rolling on the floor)).

| Euletitia explică (pentru HappYdaYGroparuL):

Ca orice copil si apoi adolescent am facut si eu greselile mele si am fost batuta pentru asta. NMama e prea severa, nu ii reprosez neaprata, dar asa este. Cand mi-a dat o palma peste ochi, am vazut stele verzi... ufff

| sSakuraSs a răspuns:

Cand eram mica de mai jos de 8 ani faceam numai prosti si primeam de la tata dinasete palme, curele, nuiele, bate acum mai primesc niste palme de la mama