| Sophie a întrebat:

Cand aveam vreo 6 ani ma jucam pe pc un joc cu tarzan.In care erau mai multe lvl si cand ajungeai la diferite nivele tarzan crestea si se maturiza.De la copila la adult.Erau si niste runde cu tigrii.Ma puteti ajuta dandu-mi siteul? Ms mult:X.

P. S:Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Sebyi a răspuns:

OOO! Il stiu si eu il jucam cand eram mai mic!
Il iei de aici:http://www.mediafire.com/? mczmyyitvfn
Bafta sper sa il termini ca eu l-am terminat de 10000 de ori cand eram mic!

2 răspunsuri:
| Keilly a răspuns:

Dc nu ai intrat ioana mai devreme pe mess? il am in pc... aveam si eu o fundacryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah ce joc bun si vechi. primul meu joc pe primul meu calculator ^^