| BabyWL a întrebat:

Cand comanzi la avon pe net, si sunt produse si la 1ban pe care le primesti cadou la cumpararea altor produse, trebuie sa le scrii codu si produselor cu 1ban? Iar la o comanda poti sa returnezi doar un produs, sau 2?

3 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Trebuie scris si codul lor. Poti sa returnezi mai multe :*

| BabyWL explică:

Luna asta a fost crema Anew la promotie cu gentutza aia rosie la 1 ban si am scris si codu de la gentuta si mi a venit geanta de 2 ori odata facturata cu 1ban si odata facturata cu 70 ron pretu ei initiam!

| myworldis5784 a răspuns:

Pai trebuie sa scrii si codul lor.si la o comanda poti returna unul si mai multe produse in cazul in care nu te satisfac sau nu corespund descrierii din revista.reprezentant Avon raspunde