| roxyyoyo a întrebat:

Cand e bine sa faci primul pas catre un sarut adevarat?
Am un prieten de care imi place foarte mult si as vrea sal sarut dar nu stiu cand e momentul potrivit...sad...ma poate ajuta cineva?
va rog:X:X

Răspuns Câştigător
| believe a răspuns:

Primul sarut e ceva ce nu vei uita niciodata, eu spre exemplu l-am avut la aniversarea mea de 16 ani-e prea tirziu? nu cred-nu regret nimic, dar daca tu (nu stiu ce virsta ai)te simti pregatita de pe acum poti sa-i arati intr-un mod subtil prietenului tau ca ai nevoie de el.succes!

4 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Cand te vezi prima data cu el, sau la despartire, da-i o imbratisare. Lasa-l apoi pe el... daca te iubeste si este momentul se va intampla.
Fii fericita!

| trafikantu a răspuns:

Seara cand te conduce acasa,... de la plimbare sau pe unde mergeti impreuna, cand sa-i spui noapte buna, arunca`i o privire de fetita indragostita si va stii el ce sa faca dupa aceea. Daca nu se prinde... e gay,

Pana acum trebuia sa fie de mult cu mainile pe sub sutienul tau.

ceau.

| mikey_1179 a răspuns:

Te duci direct la el si il surprinzi cu un sarut fulger!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand sunteti singuri, fata in fatabig grinbig grin