| Kindly a întrebat:

Cand e halloweenul? se tine ceva festivitate la scoala voastra de aceasta sarbatoare?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Pe data de 31 octombrie.la mine la scoala se tine vinerea asta o discoteca in cinstea Halloween-ului

3 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Buna! Halloweenul este duminica, pe 30 octombrie.La mine in scoala se sarbatoreste marti, daca pot spune sarbatoareste. Facem concursuri de felinare, de costume, concurs pentru miss si mister al scolii, apoi petrecere cu muzica si distractie intre elevihappy. Mie una mi se par super activitatile astea, e un mod placut de a te relaxa cu colegii si de a-ti aminti lucrururi frumoase despre asta(spun asta pentru ca sunt a 8 a si e ultimul an in scoala mea). Tu faci ceva de hallowen?
Iti doresc halloween inspaimantator si toate cele bune:X

Mary

| Ralucca a răspuns:

Halloweenu` e pe 31happy. Si nu.Colegii mei din clsa {clsa a 7a} fac o petrecerehappy. De abiaa asteptt sa mergg!

| CreatzaBắ a răspuns:

Da, la mine la scoala se tine in data de 5... hallowenul este in data de 31 octombrie.este duminica aceasta.
funda?:*