| Teoisblue a întrebat:

Cand incepe sezonul 2 din pariu cu viata? Care vi se pare mai simpatic dintre actori? Vot+Funda.

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

In februarie.Mie imi plac absolut toti actorii, dar cel mai mult ii simpatizez pe ioana, andrei, cristi, anca. Fundita? Mersi!

5 răspunsuri:
| Bella12 a răspuns:

Pe 6 februarie incepe:X cel mai simpatica e "Ioana"

| madutza555 a răspuns:

6 februarie si ioana si andrei is preferatii mei plus ca am vb pe andrei pe facebook si a zis ca o iubeste pe ioana dar timpul nu le permite o relatie

| andagoth_9923 a răspuns:

Buna! va incepe pe 6 februarie. eu de abia astept!

| andagoth_9923 a răspuns:

Aaaa si dintre actori la baieti Andrei, Dima si Cristi iar de la fete : Andrada, Monica si Ioana

| AndreeaAnisoara a răspuns:

Buna! Incepe din 6 februarie si tot in fiecare luni de la 20:30 este. Actori imi plac de la fete: Ioana, Anca, Monica si de la baieti: Andrei, Dima, Cristi.