| EvangelineDS a întrebat:

Cand incepe si cand se termina vacanta de paste?

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Nu stiu daca o putem numi vacanta de paste. Pentru ca anul acesta Pastele o sa cada destul de tarziu, s-au gandit sa ne dea vacanta cu mult inainte. Respectiv saptamana viitoare. De pe 8 aprilie pana pe 12 aprilie.
Bafta!

| allexxys a răspuns:

Buna si tie.tongue, Vreau sa te anunt, ca vacanta de paste nu exista anul astabig grin... dupa saptamana altfel, se ia vacanta de o saptamana, si dupa saptamana respectiva se incepe programul scolar de la 12:30tongue iar, pe 5 si 6 mai s-ar putea sa se dea liberbig grin
Sper ca te-am lamurit:*:*
Bye.

| Karina77 a răspuns:

Incepe pe 8 Aprilie si se termina pe 12 Aprilie... Iar pe 15 te duci la scoala. Sper ca am fost de ajutor big grin