| Anonima975 a întrebat:

Când îți faci încă un cont pe insta urmăritorii tai știu ca tu ești? Primesc notificare? As vrea sa încep o pagina de memeuri și nu as vrea sa știe nimeni ca sunt eu

Răspuns Câştigător
| ChrisDe1975 a răspuns:

Nu,nu vor primi notificări.
Poate cineva sa știe doar in cazul in care lași opțiunea pentru număr de telefon sau e mail activata.

1 răspuns:
| Madaq a răspuns:

Stiu ca daca te loghezi cu Facebook primesc notificare, in cazul in care iti faci cont separat, nu cred, in plus, nu o sa ai pe nimeni care te urmareste de la inceput. O sa incepi cu 0 la toate.