| BeautyTeacher a întrebat:

Cand o fata e o diva sau e considerata asa? funda.

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

Cand are multe fite si se da mare cu tot ce sia cumparat,cand isi cumpara haine,acesori de la magazine celebre si scumpe,cand se crede foarte frumoasa si superioara,in general asta ar fi o diva,o mare ''printesa plina de fite'', insa o''diva'' de genul asta eu nu considerer ca ar fi bine sa fi, ci o ''diva'' asa cum crezi tu ca trebuie sa fie.

4 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Cand este populara in scoala sau altundeva

| ionela22 a răspuns:

Atunci cand este ea naturala nu o prefacuta,cand este prietenoasa,comunicativa este in top cu moda,ambitioasa, o diva lupta intodeauna pentru visele ei,nu este o mironosita, spune direct in fata ce are de spus, sincera si cand multe persoane o admira si o considera o fata deosebita. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand o imita pe Simona Sensual.

| FreeFeel a răspuns:

Cand are acel ceva special care o diferentiaza de restul!