| Stefanutz14_4551 a întrebat:

Cand pun telefonul cu cablul USB la calculator, se incarca doar, nu imi citeste telefonul si nici cartela SD, mentionez ca telefonul este Samsung galaxy mini gt s5570, cine ma poate ajuta plzz! FuNDa + VoT

Răspuns Câştigător
| AnDReI_7401 a răspuns:

Downloadeaza si instaleaza asta http://www.samsung.com/......emanual.do la versiune pe windows si inainte sa ataseszi cablul USB pornesti programul apoi astepti sa iti recunoasca telefonul si ai noua partitie H unde pui ce doresti sa fie pe telefon