| Carolina1972 a întrebat:

Cand se deschid scolile? Credeti ca vom merge toata vara la scoala?!

Răspuns Câştigător
| Freya0Elena a răspuns:

Eu am auzit ca o sa se inceapa scoala prin mai si o sa se termine prin iunie. Teze o sa dam doar cu materia de pe sem 1. Bacul se da, la fel si evaluarea din clasa a 8... Cred ca este destul de clar ca generatia asta au prins cel mai usor bac si evaluare laughing)

6 răspunsuri:
| Tian44 a răspuns:

Scolile la toamna, chiar daca s-ar decide sa se mearga la scoala, nimeni nu ar face-o pentru ca e vara, anul e pierdut. Bacul se da doar din sem 1.

| Carolina1972 explică (pentru Tian44):

Bine si cum ramanem cu tezele? Note, incheierea mediilor?

| Tian44 a răspuns (pentru Carolina1972):

O sa gaseasca ei o metoda... va fi pierdut mult, dar aia e.

| danutzu96 a răspuns:

Nu se stie ce o sa se decida. Daca se decide sa se recupereze timpul asta, se poate sa se mearga si vara la scoala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Spre binele vostru ar fi varianta cea mai fericita sa mergeti toata vara la scoala fara sa pierdeti materie

| Andreeush a răspuns:

Școlile se deschid după 15 mai din câte am auzit.