| TommyTom a întrebat:

Cand te duci la spital trebuie sa platesti medicamentele sau cand trebuie sa te operezi? Eu stau in Italia, si nu se plateste nimic aici cand mergi la spital sa te operezi sau altceva.

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Depinde la ce spital mergi, la Bucureşti nu acceptă nimeni bani, ţi se vorbeşte frumos şi la final dacă au să-ţi dea medicamentele pe degeaba, ţi le dă iar în oraş, fără 300 de lei, nu îţi face nimeni o anestezie.happy
În Italia nu ştiu cum e dar presupun că peste tot e la fel.

1 răspuns:
| katy a răspuns:

Daca ai asigurare de sanatate, nu se plateste