| Lala20 a întrebat:

Cand te uiti pe propriul profil de facebook, iti apar pe pagina principala in lista de prieteni 10 din cei *n* prieteni pe care ii ai, intr-o anumite ordine, si se mai schimba intre ei. Totusi, este vreo "regula" dupa care apar acei 10 prieteni - gen: le vizitezi/ iti viziteaza des profilul, vorbesti cu ei mult etc? Intreb asta pentru ca mie de ceva vreme o anumita persoana imi apare de fiecare data printre cei 10, foarte des pe pozitia 1. Deci, este vreo regula?

2 răspunsuri:
| felina2011 a răspuns:

Chiar nu stiu, nu am observat asta pana acum..., eu credeam cai pune in ordinea alfabetica

| litlledolleioanna a răspuns:

Iti apar in functie de cat de des se conecteaza eiwinking sau iti apar in ziua respectiva in care sau conectat si mai multe nu stiu exact cum sa-ti explic dar e in funtie de asta oricum