| oanalovesit a întrebat:

Pe facebook, in lista cu persoane care apare din dreapta. apar cei cu care vorbesti cel mai mult si cei la care te uiti pe profil, sau cei care se uita ei pe profilul tau? laughing)

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca te referi la chat.Sunt prietenii tai care sunt online pe Facebook in acel moment.

| oanalovesit explică (pentru darrio2007):

Da, la chat ma refer happy dar apar cei cu care am vorbit cel mai mult. si mai apar si altii cu care nu am vorbit deloc, si am auzit de la cineva ca aia sunt cei care se s-au uitat pe profilul meu. de asta am intrebat.

| Alyra a răspuns:

Din câte ştiu eu, apar persoanele cu care ai vorbit ultima dată.

| Furculingură a răspuns:

Apar persoanele online. Iar la " mai multe persoane online " apar cele care sunt online, dar cu care nu ai vorbit niciodată.