| lov318 a întrebat:

Este adevarat ca pe Facebook, cei care apar pe profil sub "Prieteni" sunt cei care iti viziteaza profilul cel mai mult, sau cel mai recent? Voi ce stiti?happy
funditaaa:X

5 răspunsuri:
| Ded a răspuns:

Cel mai recent :*! fundita?

| Cristinaaaaaaa a răspuns:

Eu cred ca iti apar cei a carora profil l-ai vizitat tu cel mai mult happy

| aleee a răspuns:

Nu! dupa cum poti vedea daca dai reincarcare la pagina se schimba persoanele de acolo! Din cate stiu nu poti vedea cine ti-a vizitat profilul pe FB! Funda?

| diana_7535 a răspuns:

Eu stiu ca daca te uiti pe profilul de facebook cuiva la prietenei sunt cei pe care ii viziteaza persoana aceea cel mai mult... daca dai refresh se vor alineea altfel dar unii pprieteni tt raman deci.da