| andrada a întrebat:

Cand un baiat iti da geaca lui ca sa nu-ti fie frig inseamna ca te place sau ca doar e politicos?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Am dat haina mea unei fete cand nu chiar avea nevoie, dar imi placea de ea, dar si unei alte fete de care nu imi place, si era chiar frig, adica am indurat vreo doua ore pentru ea. Deci poate fi 50 %-50 %. Un baiat nu trebuie neaparat sa te placa. Dar poti sa il faci sa te placa foarte usor. Noi nu prea gandim, intelegi? Asa ca o simpla imbratisare sau o tinere de mana e destul sa se indragosteasca foarte tare (idiot stylehappy ) Zambeste-i, uita-te in ochii lui, si trebuie sa vezi schimbari in comportamentul lui(mai ales daca te uiti insistent in ochii lui cand stati foarte aproape), si ca ultima masura, tine-l de mana. Asta e ca si cum i-ai desenahappy

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna si una si alta, mai mult cred ca te place

| AnaBejenaru a răspuns:

Sincer pot fi ambele variante.Dar e si un semn ca tine la tine, cel putin asa cred eu:*

| Nolkyz a răspuns:

Ori una, ori alta, ori amandoua. Iit poti da seama daca te place sau nu si din alte gesturi. Studiaza-i comportamentul ca sa iti dai seama daca gestul lui de a-ti da geaca era din pura politete, sau mai mult.

| DarkStarGW a răspuns:

Am fost si eu pus intr-oastfel de situatie in sensul ca uneia dintre fetele cu care ieseam ii era frig si i-am dat geaca mea din politete nu ma atragea intr-un fel anume. deci daca nu e un baiat cu care iesi foarte des nu cred ca te place neaparat ci este doar politicos.

| fadnox a răspuns:

Nu, inseamna ca si-a dat seama ca ploua pe cand tu, tot cu gandul la el (politicos? ...indrgostit?) ti-ai uitat geaca acasa --mare branza

| SupradozaDeViise a răspuns:

Poat sa te si placa sau doar sa fie politicos.Eu sincera sa fiu in fiecare zi stau cu hanoracul uni coleg, pentru ca imi place mult hanoracul.Si el nu ma place este doar un simplu prieten. Funda? :3