| anonim_4396 a întrebat:

Cand un baiat iti zice ca e confuz si ca are nevoie de ceva timp ca se hotarasca de fapt ce vrea. ce vrea sa spuna?

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Depinde de baiat... Fie chiar e confuz... Fie vrea sa va despartiti si nu stie cum sa o faca...

mlm
| mlm a răspuns:

Intradevar are nevoie de timp pentru a decide ceea ce vrea de fapt, ca sa iei o decizie iti trebuie timp, numai in cazul in care ai o gandire matura poti lua decizii pe moment.

| Zâmbărici a răspuns:

Poate chiar e confuz sau poate nu mai vrea sa fiti impreuna parerea mea sad

| kh1ss a răspuns:

Ca si-a gasit p`alta

| copilu a răspuns:

Poi depinde de fiecare persoana in parte...la unii asta poate insemna k ar incerk dar ii e "frica" sau "mai bine nu" poate are p altcineva p care simpatyzeaza...

| bibix_5640 a răspuns:

Ori sa se hotarasca...ca sa fie sigur ca ia o decizie inteleapta... ori o ia drept ca pe un refuzstraight face

| anarchy a răspuns:

Pai un baiat cand spune ca e confuz si ca are nevoie de ceva timp sa se hotarasca inseamna ca este indecis sau si-a gasit pe altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil cred ca vrea sa faca un balant cu fosta lui iubita si sa vada daca este mai buna decat ea... daca meriti sa iti daruiasca inima, daca merita sa faca pasul de-a fi cu tine fara sa faca pe nimeni sa sufere...sunt fel si fel de chestii ar trebuie sa-l intrebi mai intai pe el ce il determina sa fie asa confuz in relatia voastra.

Asa am fost si eu si nu am regretat ca am ales ceea ce am acum langa mine. ex-ul chiar nu merita nici-un sacrificiu...in schimb acultualul merita foarte multe. Te pop si sper sa ne auzim cu bine! Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca e confuz si are nevoie de ceva timp sa se hotarasca

| mad a răspuns:

Mai exista o fata, sau e pe cale sa apara...