| LULUTZAwhitYOU a întrebat:

Cand, unde, cum a fost primul vostru sarut? Stiu ca asta e viata voastra personala dar sunt curioasa big grin

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Paii laughing primul meu sarut nu a fost asa roamntik laughing si nici cu baitul ca care vroiam eu. Eram intr-o excursie thinking Si am jucat adv si prov siii o fata laughing una dintre cele mai bune prietene ale mele mi-a dat prov sal sarut pe un baiat care jukaa... rolling eyes si asa a fost tot Dar ca sa condimentam putin baitul pe care il iubesc si acum era si el in excursie X_x el vroia sa fee ca mine da eu nu stiam X_x si cand a aflat ca la`m srutat pe acel baiat... X_x Niki acum nu mai vb ca mine laughing serios da asta e viata X_x o sai treaca lui. sper.Aa si dp asta el s-a dus la fosta luii gaikaa at wits' end care era si ea in excursie ca noii at wits' end Da al tau cum a fost?

7 răspunsuri:
| Liviu_2320 a răspuns:

Cand : acum 4 ani
unde : in lift laughing (putin aiurea)
cum a fost : Genial big grin

| briquette a răspuns:

Vara, seara, 7 iuliiieee:X pe un tub cu baiatul la care am tinut cel mai mult pana acum (prima iubire). care n.o sa uit niciodata

| anonymus a răspuns:

Cu ce te ajuta raspunsurile, viata ta depinde de ele

| aLeXa_6208 a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 11 any c un baiat pe care il iubeam enorm(ink il plac) a fost undeva in fata blokului sau, el stand la parter nea vz sh maikasa big grintongue rolling on the floor puppy dog eyes.A fost frumos deoarece a fost exact cum imi imaginam sh cum vroiam.Pwp Sper ca ti-am fost de ajutor:*

| HoneyBunnie a răspuns:

Si la mine a fost cu baiatu la care am tinut cel mai mult. a fost scurt dar cel mai cool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primu :X.
Vara, 12 ani, ploaie, undeva sub un copac si sub balconul unui bloc. Al naiba baiat! Cum terminase conversatia de la telefon cum isi pusese buzele pe ale mele.

| Adutzzza a răspuns:

Pai...la mine a fost in scara blocului pe la vreo 11 ani si na copil a fost destul de bine cred laughing