| anonim_4396 a întrebat:

Cand vin Tokio Hotel in Romania si cand vor scoate noul album?

6 răspunsuri:
| Jonsdottir a răspuns:

Pai, prima data au spus ca vor lansa albumul in februarie, dupa aia in martie si dupa aia in toamnatongue au spus ca vor face un tuneu cand vor lansa albumul. deci, in romania cred ca vor veni la sfarsitul lui 2009 sau la inceputul lui 2010 happy

| AllenTJ a răspuns:

Dati ma foc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vin in romania in 17 mai si scot noul album in 19 mai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat de curand! abia asteptbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tokio hotel vine in septembrie pe data de 23 (2009), iar albumul apare la data de 20 iulie (2009)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cat de curand as vrea