| Dydy2306 a întrebat:

Cand visezi ca te bati cu cineva ce se intampla?

Aveti idee?happy

Dau fundabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| βσσblėėŝ_3748 a răspuns:

Nujt sigur ce se intampla dar eu am visat de vreo 2 ori ca ma bat cu o colega.prima data eram certata cu ea si-mi doream frt mult sa o bat si in vis chiar mi s-a adeverit cerintza rolling on the floor sh a 2-a oara am visat o fta pe care nu o suport. o vasusem in parc sh seara am visat ca ma bateam cu ea rolling on the floor. cred ca pers cu care te bati in vis in realitate nu o suporti sau ceva de genu:*

| Sirenia a răspuns:

Te foiesti in pat asta se intampla

| Кристен a răspuns:

Cred ca vei avea oaspeti.si vei fi bucuroasa.happydaca' in vis plingeai.