| Alissa193 a întrebat:

Care a fost cel mai amuzant cadou pe care l-ati primit sau l-ati daruit vre-odata?

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Una dintre formatiile mele preferate este Anathema...si am primit un cadou frumos ambalat si era un pic transparent ambalajul si puteam vedea clar ca scrie Anathema...era si moale si primul lucru la care m-am gandit e ca era un tricou... si l'am defacut asa de entuziasmata si am descoperit un...pampers laughing

5 răspunsuri:
| marsy a răspuns:

Nu am primit niciodata asemenea cadou. sad

| night_crawler a răspuns:

Un tintar...pe o parte era o femeie si pe alta un barbat...trebuia sa arunci in zonele intime ale fiecaruia... evident ca am preferat partea cu femeia big grin laughing

| devilll a răspuns:

Un cartof si o ceapalaughing
glumeamlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Osticla de alcool cu biberon unui coleg care venea cu sticla la birou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am primit niste Cd-uri cu muzica de la o prietena de-a mea pe vremea cand nu aveam combina sau la ce le asculta. big grin
In rest cum ziua mea este dupa revelion, Craciun am parte de cadouri pe care altii le-au primit cu aceste ocazii si pe care nu le-au placut. Nu e amuzant dar asta e. laughing