| Al3x_3632 a întrebat:

Care are vreun hack de metin2 care sa mearga sau e un hacker bun si stie sa fure conturi ceva care imi da link sau sa iim zica ceva imi da si idu ca sa intre la mine in calc sa mi-l faca plz daca nu merge si va dau funde vot tot ce vreti va rog frumos

2 răspunsuri:
| Demmet a răspuns:

Daca vei risca sa ai incredere intr-un hacker, nu vei alfa alte conturi sau stiu eu ce ci tu vei fi victima hackerului. Nu da oportunitatea oricarui necunoscut de a intra la tine in calculator caci nu stii cum ar putea afla si alte chestii gen parole, coduri, si chiar si acte/documente din calculatorul tau.

| BaroQueworks a răspuns:

Dai add la id de yahoo messenger baroque_works29 si te ajut cu cea mai mare placerewinking