| Imperator a întrebat:

Care credeti ca e cel mai bun prieten al omului?

Răspuns Câştigător
| SummertimeSadness a răspuns:

Prietenul adevarat.Prietenul care te ajuta sufleteste moral si fizic. Daca ai un prieten care te ajuta sa furi un anumit lucru si unul care te avertizeaza sa nu faci rau...ei bine marea majoritate l-ar alege pe cel care te ajuta dar acela e doar un profitor care va cere din prada sigur.Si de asemenea cainele este un animal devotat. Uiteaici o istorioara:
"Era odata un om care dorea sa isi inece cainel de care nu mai avea nevoie.Omul arunca cainele in apa.Cu greutate cainele iesi la mal din nou. Omul incerca sal arunce iar, Dar dintr-o miscare mai slaba cazu el.Omul urla"Nu stiu sa inot!"Cainele vazandu-l in pericol sari sa-l scoata si pana la urma reusi sa-l salveze, dar cainele muri."happySper ca te-am ajutat

8 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Parintii love struck

| Libelle a răspuns:

Muzica.

| Criiiiiiiis a răspuns:

Catelul`:]!

| Cici4Mici a răspuns:

Cel mai bun prieten a omului este cainele.

| Aleeeeeeee a răspuns:

Animalele.

| Mawrytzyo a răspuns:

Insusi persoana tawinking

| frumusik96 a răspuns:

Catelusii si mai rar oamenii. pentru ca in oameni nu poti sa mai ai incredere in ziua de azi

| Cory_1336 a răspuns:

Cainele