| DekarSinBoys a întrebat:

Care credeti ca este cel mai brutal sport?

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Luptele de K1

Shin
| Shin a răspuns:

Nu. in niciun caz K1... prea multe reguli happy Uita-te la UFC (Ultimate Fighting Championship). Sau daca vrei ceva fara manusi, cauta pe Youtube cuvantul "Kimbo" tongue
Numai bine, Shin.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Boxul! Loviturile la cap si socurile craniene, duc in timp la degradare cerebrala accentuata! Vezi si cazul lui Muhamad Ali!

| ghem a răspuns:

Pt unele persoane... virbitul este n sport mult prea brutal. you know... cuvintele ranesc mai mult decat un pumn in fata.

| NimeniCuActe a răspuns:

Sporturile extreme...

| allube a răspuns:

Ghem, foarte frumos raspuns.

| dada18x a răspuns:

...Depinde,pentru unii mersul la scoala, pentru altii datul cu capu` de perete! happy

| DekarSinBoys explică:

E spun ca rodeo sau hocheiu american, ca sa fie brutal nu trebuie sa fie neaparat arte martiale.