| Andreea911 a întrebat:

Care din voi ati citit "Cel mai iubit dintre pamanteni"-Marin Preda si cum vi s-a parut, merita citita?

2 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Eu am citit-o chiar de 2 ori carte e foarte frum dar...cam maricia deci s-ar putea sa ti se para grea, f captivanta merita citita in + o0 sa fie lectura obligatorie la scoala pe langa asta nu este rau sa mai citesti cate cv pentru cultura ta generala

| Andreea911 explică:

Am inceput deja sa o citesc, am terminat prima parte, insa pana aici nu mi s-a parut prea interesanta.