| Dede_1899 a întrebat:

Care din voi sunte-ti reprezentanti Avon? Spuneti-mi si mie, ce avantaje aveti si cum va vine plata? E convenabil?

Răspuns Câştigător
| bianca a răspuns:

Eu sunt reprezentant si sunt foarte multe avantaje
multe premii la inceput
competitii pe parcurs
ai un procent din vanzarile talewinking
cu cat vanzarile sunt mai mari cu atat iti ramane si tie mai mult

comenzi vor fi mereu pentru ca nicio femeie nu ezita sa fie frumoasawinking

daca vezi ca nu merge te poti retrage in orice moment

da-mi add bia_coolgirl94 sa iti arat despre ce premii e vorba si daca mai ai intrebari...

te pot inscrie eu daca te hotarasti sa devii reprezentant

daca nu ramanem prietene.mai ales ca eu sunt ff vorbareata tongue

te astept pe mess :*

2 răspunsuri:
| mari_3334 a răspuns:

Pai cu cat ai o comanda mai mare cu atat vei castiga mai multi bani si in fiecare luna exista niste cadouri pe care le primesti daca indeplinesti anumite sarcini.(ex: daca ai comanda de min 2 mil primesti o geanta de plaja sau daca ai comanda de 3 parfumuri JF primesti unul gratis. si multe alte chestii). plata trebuie facuta in 2 saptamani de cand iti vine comanda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avantajul este ca daca gasesti destule persoane care sa dea comanda vei avea parte de reduceri in cumpararea de produse Avon din revista. Dar daca cei ce dau comanda nu platesc la timp (in timp de o saptamana din cate stiu), va trebui sa scoti cativa bani de la tine din buzunar.