| anonim_4396 a întrebat:

Care dintre meseriile urmatoare ar fi cele mai bune din punctul vostru de vedere: politist, contabil- secretara, jurnalist, educatoare, medic farmacist sau stomatolog. Argumentati

Răspuns Câştigător
| CriCri04 a răspuns:

La contabilitate si stomatologie se castiga destul de bine. si eu tot intre astea doua incerc sa ma hotarasc. doar ca, din cate stiu facultatea de stomatologie tine 6 ani, ceea ce mi se pare mult

1 răspuns:
| τττ a răspuns:

Bună.
Eu aș alege educatoare, deoarece aș îndruma copii spre educație și i-aș învăța fel și fel de chestii.
Pa, pa.