| anduta160 a întrebat:

Care dintre voi citeste paulo coelho? ati citit cartea 11 minute sau la raul piedra? zice-ti ce parere v-ati facut daca ati citit? care vi se pare mai interesanta si de >ce:va provoclove struck

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut Eu am citit cartea. Din punctul meu de vedere nu este o carte grea, este mai mult. cum se spune; Siropoasa, dar, trebuie sa recunosc ca pentru mine a fost o carte placuta. Intr-un sau intr-o propozitie; Trebiue sa ne multumim cu ce avem si sa pretuim la fel de mult, si viata, si averea, cea pe care o avem sau o mostenim. Sa nu ravnim la averea altuia si nici sa nu ne lacomim. Pa

| simo_8168 a răspuns:

11 minute e super faina:X