| IngerFaraAripi14 a întrebat:

Care dintre voi nu este deloc curios...si cum reuseste sa nu vrea sa afle totul. De exemplu eu cand vb cu cineva si acea persoana nu da prea multe detalii despre respectivul subiect eu tot pun mai multe intrebari desi el/ea nu vrea sa aflu tot. Dar pana la urma tot aflulaughing Vreau sa incerc sa nu mai fiu asa curioasa... voi cum puteti fi asa indiferentilaughing Scuze de intrebarelaughing

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Si eu sunt foarte curioasa din fire, dar doar in legatura cu subiecte care ma intereseaza, nu cu ceea ce fac altii sau ce spun. Sunt curioasa in ceea ce priveste subiecte de mare interes pentru mine sau ceva pe care as vrea sa il descopar happy. Nu mi se pare deloc un lucru rau. E bine sa afli cat mai multe lucruri si sa te intereseze, doar invatam lucruri noi in permanenta asa happy.

| IngerFaraAripi14 explică:

Exact si eu la fellaughing

| pufarinaa4o a răspuns:

Eu una nu pot sa nu fiu` curiOasa. puppy dog eyes sunt la fel ca tine laughing

| MyhayDenysaAndreea a răspuns:

Eu sunt foarte curioasa! Cand vorbeste mama la telefon sunt detectiva!laughing