| Anca_Planet_Go a întrebat:

Care e cantaretu vostru preferat si de cat timp va place si melodia voastra preferata de la el si daca ghiciti carei cantaretu meu preferat dau fundita draguta

Răspuns Câştigător
| Alëxąndŕą a răspuns:

Pai e normal Michael Jackson, preferate they don't care about us, smooth criminal, beat it triller, blod on the dance for, you are not alone, earth song mai multe da acum num vin in minte

5 răspunsuri:
| eveline a răspuns:

Poi nu prea stiu ce iti place tie dar o sa iti spun ce imi place mie:
-Akcent-Stay with me
-Voltaj-Vara Trecuta
-Vama Veche-18 ani
mai am multe dar astea sunt"old"de cand eram mai mica si in continuare imi plac:X:X

| tim a răspuns:

Jackson, ca e istet tipu! Al tau, Madonna?

| adydassler a răspuns:

Akon si imi plac cam toate melodiile lui uite una noua http://www.youtube.com/watch?v=kMMfpjaCCOY, sau http://www.youtube.com/watch?v=0M41YSlWqs0.;)si imi place cam de cand s-a lansat el.;)

| pepenerosu a răspuns:

The Cranberries. De vreo 3 ani. Melodia preferata.sunt mai multe care-mi plac mult de la ei.happy ca de exemplu: Ode to my family, just my imagination si linger. Si mai sunt o gramadahappy. Eu cred ca tie iti place cel mai mult taylor swift.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa spun cine-i cantaretul tau preferat caci ar insemna sa-mi dau cu parerea cea ce nu trebuie sa facem, in schimb iti marturisesc ca cantaretul meu preferat este Marilyn Manson si cel mai mult imi place Tainted love.