| JeAdina a întrebat:

Care e cantaretul/a ta preferat/a? funda pentru argumentare

Răspuns Câştigător
| wookiebear a răspuns:

Pai...la mine is mai multi big grin :JB NO WAY NEVER EVER IN MY LIFE! NU AS FACE O ASEMENEA PROSTIE A VIETII! e trupa Tokio Hotel; Selena Gomez; imi PLACEA miley cyrus dar acum nu-mi mai place de ea Gaga un pic adam lambert pic Avril Lavigne Rihanna si multi altii big grin ai tai care sunt?

7 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Pai am destul de multi ar doar 2 parca sunt prin prmele locuri: Indiferen, imi place mult vocea lui, si negativele pe care le alege pentru fiecare piesa, versurile lui sunt superbe si are o originalitate aparte. Adica el canta mult rap de dagoste si e foarte super, melodia mea preferata este Te iubec. :x
Al doilea este vescan, frate deci el e super marfa, zice adevaru pe fata si apreciez asta foarte mult, are niste melodiisupoer, unele chiar si de dragoste aletel mai tari cum ar fi : http://www.youtube.com/watch?v=KHW3yXSoHBo, o am si pe telefon, de obicei cine asculta melodia si nu ii place, exact cel care comenteaza se regaseste in melodie parerea mea. Ei 2 sunt favoriti mei :d

| JeAdina explică:

Pai, pe primul plan Avril si Evanscene. Apoi restul. happy [Ador stilul Punk; x.]

| JeAdina explică:

Am aproape aceleasi gusturi cu alexandra cand vine vorba de cantaretihappy Pai cred ca ea s`a nascut in '98 eu in '99 deci... tongue

| Laura1402 a răspuns:

Tokio Hotel pentru ca au piese pentru orice stare sufleteasca.Fie ca sunt fericita,trista, sau nesigura, gasesc la ei o piesa in care sa ma regasesc in acel moment.Din acelasi motiv imi plac si The Pretty Reckless si Lady Gaga.Recunosc,ce m-a atras prima data la Gaga a fost excentritatea ei.Imi place si Shakira caci la ea intr-adevar "Hips don't lie".Dar,totusi,cu Tokio Hotel am crescut,primul meu poster a fost cu ei.happy
Nu am nimic cu Justin Bieber,Selena,Miley,pana si cu manelistii(nu ascult manele),insa nu am chef sa ascult piese doar despre,iubire, vise, sperante naruite si bani si dusmani in cazul ultimei categorii.

| MissBondărel a răspuns:

Hayley Williams.
O iubesc din toate punctele de vedere.
Este o femeie de milioane care a știut să treacă peste nenumărate probleme fără să decadă, indiferent cât de grele au fost ele.
Cam după fiecare perioadă rea a ei s-a regăsit în muzică, a compus versuri care dacă stai să le asculți bine și dacă ai sufletul și inclinația personală să fi mai sentimentalist le vei înțelege. Și îi vei înțelege și toată durerea pe care o avea în momentul în care a compus acele minunate versuri.
Am descoperit Paramore într-o perioadă în care lucrurile din viața mea nu mergeau chiar atât de bine. Iar faptul că am dat peste ei, a fost poate cel mai bun lucru ca mi se putea întâmpla.
Pur și simplu muzica lor mă face să uit de toate problemele, de toate grijile, de rănile din prezent, de rănile din trecut, de tot.
Asta poate unde am trecut și trec în continuare cam prin situații similare.
Nu pot să îmi imaginez ce aș fi făcut dacă nu îi avea aproape. Avem 3 ani împreuna, 3 ani în care îi ascult cu plăcere, 3 ani în care plâng alături de ei, 3 ani în care alături de ei mă bucur de orice reușită.
Simt că parcă ar compune muzica pentru mine, și oricât de supărată aș fi ascultându-i muzica mă detașez complet de lume, stau în liniște și le fredonez versurile în gând. E precum un calmant de care sunt dependentă.
O iubesc și îi mulțumesc enorm pentru ceea ce face.

| FlorinFlorinF a răspuns:

Multi printre care e si bitza si ombladon big grin

| redfear2694 a răspuns:

Eminem big grin