| ateu123 a întrebat:

Care e castigul ca stai pe TPU?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ajuti pe cei care nu stiu chestii de la viata sau au nevoie de un sfat/ajutor ori mai razi la intrebari puse la misto.

| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey.In primul rand castigi o portie buna de ras, la cate tampenii si aberatii puerile se spun pe site-ul asta...In al doilea rand e si satisfactia cand ii ajuti pe altii, dar pentru mine, asta mai putin.Aici,printre userii cu instinct de turma,printre cei razvratiti,printre trolli ieftini si persoane cu care chiar ai ce discuta si de la care poti invata ceva,intotdeauna te vei simti ocupat si vei uita pentru o clipa, doua, 50 ca ti s-au scufundat corabiile.Aaa da! Sa nu uitam si de conflictele virtuale,uneori stupide,alteori filosofice, care nu inceteaza sa te puna pe ganduri si de chat-ul nostru, unde cam bate vantu' pe la orele astea. Bafta.devil

| harciog a răspuns:

Eeeiii,ia vezi! E prima mea descoperire pe informatia electronica.Chiar daca nu mai este la fel de interesant ca la inceput dar prima dragoste nu se uita.

| SimonaAdina a răspuns:

Castigul pe care il ai pentru faptul ca iti petreci timpul pe TPU este faptul ca ai satisfactia de a-i ajuta pe oamenii cu sfaturile tale.Ba mai mult poti invata multe din povestile lor de viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti ajuta pe altii prin raspunsurile tale si poti afla multe,despre care nu stiai pina acum; poti intreba ce te intereseaza sa afli sau poti verifica o informatie, daca nu esti sigur, etc.Numai bine.