| gabi95andrei87 a întrebat:

Care e cea mai usoara metoda de sinucidere

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna sa nu te sinucizi.Acum vorbesc serios nu iti lua viata pentru ca nu ai de ce.Viata e frumoasa si merita traita. Unii stau in spitale zbatandu-se intre viata si moarte, dorindu-si sa traiasca si tu vrei sa mori.Viata e numai una si trebuie sa profitam de ea, indiferent de obstacolele care ne ies in cale.
Numai bine si i-ati gandul de la asa ceva.

6 răspunsuri:
| CompleteAndUtter a răspuns:

Tipic generatiei noastre. Apare o problema in cale si gata, alegem calea cea mai usoara, in loc sa infruntam. Daca te sinucizi, poate scapi de probleme pe lumea asta, dar in cealalta vei fi vesnic pedepsit. Mai bine renunta la ideea asta stupida si profita de singura viata pe care ai primit-owinking.

| Bibiiubesteciocolata a răspuns:

Off Doamne!
S`a mutat spitalu` 9 pe TPU si nu stiu eu?

| Robert7186 a răspuns:

Cred ca sa te impusti e cel mai rapid si nedureros dar trebuie sa te impusti in creier

| hahaha a răspuns:

Cu arma, vin eu si te execut. ce prefer glont sau alice? fi atent ca nu e gratiswinking

| SomebodyNamedAnna a răspuns:

Cea mai usoara metoda de sinucidere este SA N'O FACI. thumbs up

| foca_3903 a răspuns:

Cea mai usoara.hmmm sa ma gandesc...sa te spanzuri? mm nasol am incercat te sufoci...sa ei pastile mmm mai nasol.
sa te arunci deundeva-e mai chinuit, a gata electrocutarea? o sa incerc si iti spun daca se merita!